Yhteystiedot

Hallitus:
Tavoitat koko hallituksen osoitteesta hallitus@kitoval.fi.

Sten Sundberg, puheenjohtaja
044-5155413
sten.sundberg@kitoval.fi

Carl Wilén, varapuheenjohtaja
040-0441227
lalle.wilen@gmail.com

Henrik Johansson
040-5028364
henrik.johansson@kitoval.fi

Svante Johansson
040-5273416
09-2728473
svante.johansson@kitoval.fi

Tove Nicklén
044-3040350
tove.nicklen@kitoval.fi

Annika Wermundsen
040-0476527
annika.wermundsen@kitoval.fi

Riia Dahl
040-5405825
riia.dahl@kitoval.fi

Hallituksen varajäsenet:
Sebastian Järvinen
sebastianjarvinen@hotmail.com

Laskutus:
laskutus@kitoval.fi

Huolto:
Viemäripumppuhuolto
Oy Linmar Ab
Ma-Pe 8:00-16:00, 16:00- sopimuksen mukaan
040-5509817
info@linmar.fi
http://linmar.fi/

Putki- ja sähkötyöt
K.A. Stendahl
019-529 6000

Päivystys:
040 728 8887

Webmaster:
webmaster@kitoval.fi