Kontakt

Styrelsen:
Du når hela styrelsen på adressen styrelse@kitoval.fi.

Sten Sundberg, ordförande
044-5155413
sten.sundberg@kitoval.fi

Ove Tallberg, viceordförande
040-5143621
ove.tallberg@kitoval.fi

Henrik Johansson
040-5028364
henrik.johansson@kitoval.fi

Svante Johansson
040-5273416
09-2728473
svante.johansson@kitoval.fi

Tove Nicklén
044-3040350
tove.nicklen@kitoval.fi

Annika Wermundsen
040-0476527
annika.wermundsen@kitoval.fi

Riia Dahl
040-5405825
riia.dahl@kitoval.fi

Styrelsesuppleanter:
Sebastian Järvinen
sebastianjarvinen@hotmail.com

Carl Wilén
040-0441227
lalle.wilen@gmail.com

Fakturering:
fakturering@kitoval.fi

Service:
Avloppspumpservice
Oy Linmar Ab
Må-Fre 8.00-16:00, 16:00 – enligt överenskommelse
040-5509817
info@linmar.fi
http://linmar.fi/

Rör- och elarbeten
K.A. Stendahl
019-529 6000

Webmaster:
webmaster@kitoval.fi